HANACK OPOLE (3)Wykonanie wentylacji mechanicznej kosztuje drożej od grawitacyjnej, ale mamy zapewnioną równomierną wymianę powietrza przez cały rok. Ponadto dzięki odzyskowi ciepła z usuwanego powietrza, zmniejszymy koszty ogrzewania budynku. Sprawna wentylacja jest równie ważna jak na przykład bezpieczna konstrukcja domu czy racjonalne ogrzewanie.

Rolą wentylacji mechanicznej jest dostarczanie optymalnej ilości świeżego powietrza do budynku i usuwanie z niego powietrza zanieczyszczonego. W odróżnieniu od wentylacji grawitacyjnej wentylacja mechaniczna charakteryzuje się możliwością regulacji ilości powietrza dostarczanego do budynku niezależnie od warunków atmosferycznych, a wpływ na jej intensywność ma użytkownik systemu. Zaletą systemu wentylacji mechanicznej jest możliwość zastosowania odzysku ciepła, co pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania i zdecydowanie poprawić jakość powietrza i komfort życia.

 

Zapraszamy do kontaktu

W czasie naszej działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji o zróżnicowanym stopniu trudności. Posiadamy doświadczenie w instalacjach klimatyzacji basenowych, odciągów przemysłowych, kompletnych oddziałów szpitalnych wraz z salami operacyjnymi, jak i obiektach handlowych, hotelowych kończąc na prywatnych domach. Przy naszych realizacjach używamy produktów najlepszych firm na rynku, tak, aby maksymalnie przedłużyć okres bezawaryjnej eksploatacji przez użytkownika.

Zadzwoń

+48 77 707 07 14

Odwiedź nas

ul. Strzelecka 60, Gogolin