air conditioning pic 2Pompy ciepła należą do najbardziej efektywnych systemów ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Niezależnie od pory roku wykorzystują one ciepło zgromadzone w ziemi, wodach gruntowych, powietrzu atmosferycznym, które jest dostepne bezpłatnie i w nieograniczonej ilości. W ten sposób możecie. Państwo ogrzewać budynek i wodę użytkową oszczędzając energię i chroniąc środowisko naturalne.

 

schemat pompy ciepłaPompy ciepła typu powietrze-woda działające na zasadzie odzysku ciepła z powietrza zewnętrznego stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem stosowanym zarówno do ogrzewania pomieszczeń jak i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Obecnie dolna temperatura ich pracy wynosi  około -20°C. Do tego dochodzą oczywiste atuty w postaci prostej instalacji  i braku konieczności wykonywania jakichkolwiek odwiertów, co czyni te urządzenia tanimi pod względem inwestycyjnym.

Pompy ciepła są bezkonkurencyjne, ponieważ w porównaniu do innych źródeł ciepła wykazują one niższe koszty eksploatacji. Oprócz niskich kosztów energii dochodzą znacznie mniejsze koszty konserwacji, albowiem pompa ciepła należy do najbardziej niezawodnych i najbezpieczniejszych urządzeń grzewczych

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania dla Państwa.

Zadzwoń

+48 77 707 07 14

Odwiedź nas

ul. Strzelecka 60, Gogolin